Wie is wie

Roeselare
Waregem

Directie

Algemeen:

Commercieel:

 Emmanuel Van Poucke

emmanuel.vanpoucke@automotivegroup.be

 051 26 37 11

Roeselare

Verkoop

Verkoop Roeselare:

Franky  Vandekerckhove

 franky.vandekerckhove@automotivegroup.be

051 26 37 14

Evelyne Vanhaverbeke

evelyne.vanhaverbeke@automotivegroup.be

051 26 37 15

Ricardo Meurisse

ricardo.meurisse@automotivegroup.be

051 26 37 16

Bedrijven (B2B) Roeselare

Mike Deschamps

 mike.deschamps@automotivegroup.be

0472 23 59 94

Aflevering voertuigen & administratie Roeselare

Eveline Desmet

Eveline.desmet@automotivegroup.be

051 26 37 13

Na-verkoop Roeselare

Afspraak onderhoud / Herstelling / Carrosserie

Yvan Schacht (fleet)

yvan.schacht@automotivegroup.be

051 20 78 01

Griffin Werbrouck

griffin.werbrouck@automotivegroup.be

051 20 78 01

Brecht Verbrugghe (wisselstukken)

brecht.verbrugghe@automotivegroup.be

051 26 37 18

Marina Vandemaele (administratie)

marina.vandemaele@automotivegroup.be

051 20 78 01

Boekhouding Roeselare

Wim Verhaeghe

wim.verhaeghe@automotivegroup.be

051 26 37 12

Atelier Roeselare

Gregory, Randy, Rik, Pol, Jordy, Gianni, David, Abdel, Lukasz, Stephen, Nikki, Tom

Waregem

Verkoop

Verkoop Waregem:

Arne Ameye

 arne.ameye@automotivegroup.be

056 62 29 70

Lieven Bovyn

 lieven.bovyn@automotivegroup.be

056 62 29 72

Bedrijven (B2B)

Mike Deschamps

 mike.deschamps@automotivegroup.be

0472 23 59 94

Aflevering voertuigen & administratie Waregem

Tom Boury

 tom.boury@automotivegroup.be

056 62 29 76

Na-verkoop Waregem

Afspraak onderhoud / Herstelling / Carrosserie

Didier Busschaert

didier.busschaert@automotivegroup.be

056 60 22 18

Bart Staelens (fleet)

bart.staelens@automotivegroup.be

056 62 29 74

Jochen Vollens (wisselstukken)

jochen.vollens@automotivegroup.be

056 62 29 78

Marianne Dheedene (administratie)

marianne.dheedene@automotivegroup.be

056 60 22 18

Boekhouding Waregem

Eveline Dejonghe

eveline.dejonghe@automotivegroup.be

056 62 29 71

Atelier Waregem

Giovanni, Hugo, Wesley, Luc, Jeroen, Tim, Laabd

AUTOMOTIVE SOCIAL

Volg Peugeot Automotive Group op sociale media

facebook    linkedin

AUTOMOTIVE UPDATE

Wees als eerste op de hoogte van de nieuwste promoties.

AUTOMOTIVE GROUP WAREGEM

Transvaalstraat 1 (hoek Vijfseweg)
8790 Waregem
T 056/60 22 18
automotivegroup.waregem@peugeot.be

MAAK EEN AFSPRAAK
OPENINGSUREN

AUTOMOTIVE GROUP ROESELARE

Meiboomlaan 115 (hoek Rijksweg)
8800 Roeselare
T 051/20 78 01
automotivegroup.roeselare@peugeot.be

MAAK EEN AFSPRAAK
OPENINGSUREN