Wie is wie

Roeselare
Waregem

Roeselare

Verkoop

Aflevering voertuigen & administratie Roeselare

Na-verkoop Roeselare

Afspraak onderhoud / Herstelling / Carrosserie

Boekhouding Roeselare

Atelier Roeselare

Gregory, Randy, Rik, Jordy, Gianni, Abdel, Lukasz, Niki, Tom, Meriman, Louis, Razvan, Michael, Pawel, Mathias, Bjorn

Waregem

Verkoop

Aflevering voertuigen & administratie Waregem

Na-verkoop Waregem

Afspraak onderhoud / Herstelling / Carrosserie

Jochen Vollens (receptie)

 jochen.vollens@automotivegroup.be

 056 60 22 18

Bart Staelens (fleet)

bart.staelens@automotivegroup.be

 056 62 29 74

Nico Kesteloot (na-verkoop)

nico.kesteloot@automotivegroup.be

 056 60 22 18

 Frederic Baeye (wisselstukken)

frederic.baeye@automotivegroup.be

 056 62 29 78

Marianne Dheedene (administratie)

marianne.dheedene@automotivegroup.be

 056 60 22 18

Boekhouding Waregem

Atelier Waregem

Giovanni, Hugo, Wesley, Luc, Jeroen, Tim, Laabd, Manolis, Lars

AUTOMOTIVE SOCIAL

Volg Peugeot Automotive Group op sociale media

facebook    linkedin

AUTOMOTIVE UPDATE

Wees als eerste op de hoogte van de nieuwste promoties.

AUTOMOTIVE GROUP WAREGEM

Transvaalstraat 1 (hoek Vijfseweg)
8790 Waregem
T 056/60 22 18
citroen.waregem@automotivegroup.be
peugeot.waregem@automotivegroup.be

MAAK EEN AFSPRAAK
OPENINGSUREN

AUTOMOTIVE GROUP ROESELARE

Meiboomlaan 115 (hoek Rijksweg)
8800 Roeselare
T 051/20 78 01
Peugeot.roeselare@automotivegroup.be

MAAK EEN AFSPRAAK
OPENINGSUREN